Nezáleží na tom, …

…či ste "Kúcan odtálto", cezpoľný alebo len cez kútsku železničnú stanicu cestujete. V našej staničnej reštaurácii si môžete oddýchnuť, prečkať dlhú čakaciu dobu na vlak, dať si výdatný obed, uhasiť smäd pollitrom oroseného čapovaného piva či len tak sa stretnúť s priateľmi.

Kút pre každú príležitosť

Kam si sadnete?

Bar/Výčap

Chcete si pri čakaní na vlak dať rýchle pivečko? Alebo ste sa dohodli s kamarátmi na spoločnom pozretí futbalu? Pri bare Vás takisto obslúžia, ak si chcete staviť v stávkovej kancelárii Tipsport. Jej otváracie hodiny sa líšia od otváracích hodín reštaurácie a je ich možné nájsť v sekcii kontakt. Fajčiari sú vítaní.

Ráno je vo výčape takisto možné zakúpiť čerstvé občerstvenie "so sebou do vlaku". Pripravujeme obložené rožky, žemle apod.

Terasa

Ak máte radi čerstvý vzduch a radi pri káve pozorujete vlaky, terasa priamo na peróne je miestom priamo pre Vás.

Reštaurácia

Nefajčiarska miestnosť s obsluhou, kde si môžete v pokoji vychutnať svoj obed. Aj keď neponúkame jedlá na objednávku, s naším "meníčkom" budete určite spokojný. Túto miestnosť je takisto možné si zarezervovať pre rôzne akcie ako narodeninová oslava, promócia, kar a podobne.

Dáte si chutný obed?

Ak prídete v čase obeda, môžete si vybrať z nášho chutného "meníčka". Máte na výber z troch možností za tu istú cenu vrátane polievky. Jedlá obmieňame, aby aj pravidelným hosťom u nás vždy chutilo.